Šta je novo?

Zalman Z5 Plus

iSpirit81

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
06.07.2014
Poruke
2,382
Poena
130
Uzas.
Nista nisam uradio kako valja + ne mogu da nakacim prednju stranicu zbog ventilatora koji viri,a sada ne mogu da ga spustim.

Kablovi se svi vide.
Moze pomoc korak po korak kako da popravim situaciju.

WP_20160513_22_01_09_Pro.jpg
WP_20160513_22_01_15_Pro.jpg
WP_20160513_22_01_25_Pro.jpg
WP_20160513_22_01_36_Pro.jpg
WP_20160513_22_01_44_Pro.jpg
 
SrediJo sam danas.Trenutno ne mogu da slikam.Kacio sam kablove iza,ubacio jedan vent napred a donji turio gore.Prednju stranicu i dalje ne mogu da stavim zbog cpu kulera,ali ok.Bice otvoreno.Sporet od maticne je zabo na 30stepeni.To mi je takodje ok.

Sent from my DMTAB-NV08B using Tapatalk
 
I sada se svi kablovi vide,nisi odradio kako treba.Koliko si platio kuciste ? Mozda si za te pare mogao da uzmes mnogo bolje kuciste.

Jos jedna stvar,ne znam da li igras igrice,ali je mozda bolje da si bare od kucista ulozio u grafiku.
 
Ovaj Chieftec nekako ne dozvoljava da se kablovi savijaju.Znam da sam odradio smesno i nestrucno,ali bolje ne umem.
 
Sledece hvatanje vremena za uklanjanje kablova je na TT kucistu sa G1 Snajperom,tu napajanje nije modularno.
PC Power&Cooling 500wati,staro napajanje,ali se kablovi lakse savijaju iako su zmijski...
Znam da ima temu o skrivanju kablova,ali eto.
Smesan sam ja amater oko ovoga,ali eto,da probam i ja nesto.
 
Definitivno sam tantus za skrivanje kablova...hbg.
 
jel imas mesta izmedju "tacne" na kojoj je maticna I bocne strane? Zavuci sve kablove tu iza, pa samo izvlaci jedan po jedan iza tacne ka konektorima na maticnoj (kroz one rupe desno od maticne).
Za diskove kablove uvedi od spreda (od ventilatora), ali pri dnu, ispod najnizeg diska, pa ce se manje videti. Pomaze ako imas one ugaone SATA kablove.
Mislim da ti je lakse sakriti kablove na onom Z5 jer ima zarotiran kavez za diskove
 
Poslednja izmena:
Z5 je izmisljeno kuciste za ovo Thermaltake.Nema mesta ni pozadi,tj. iza ploce,niti ima mesta da se hardovi kace sa suprotnevstrane.Kada iduci put nadjem vremena,na redu je asrock fm2a88x extreme4 i neko CM kuciste koje sam farbao u crveno.

Sent from my DMTAB-NV08B using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno