Przedstawiamy Państwu używany samochód Lada Taiga 2009, który można kupić za pośrednictwem jednej z największych firm zajmujących się dostawą samochodów używanych – PLC Auctions.
Główne cechy pojazdu Lada Taiga 2009 z Austria
- VIN: ;
- Rok wydania: 2009;
- Lokalizacja samochodu: Austria;
- Typ nadwozia: Off-Road/Pick-up;
- Kolor nadwozia: Zielony;
- Typ skrzyni biegów: Ręczny;
- Typ paliwa:: ;
- Uszkodzenia: .
Zasady i warunki zakupu lotu
Cena partii wynosi obecnie 0 USD, ale może ulec zmianie w miarę napływania nowych ofert. Samochód ten można również wykupić bez udziału w aukcji po cenie 5 909 USD. Ostateczna cena samochodu lub cena «pod klucz», jest tworzona z uwzględnieniem kosztów jego dostawy do klienta, kosztów formalności, opłat aukcyjnych.
PLC Auctions zobowiązuje się dostarczyć samochód do dowolnego kraju w Europie. Czas dostawy zależy od lokalizacji aukcji i adresu wskazanego przez klienta.
Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dostawa samochodu, inne cechy zakupu samochodu z pomocą naszej firmy.