• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Zetknął się z was ktoś może z optyką OKP-7 http://zenphotos.net/zenphotos/file/Online/SVD/Optics/OKP7_AK74M_LeftFront01.jpg
    Jak to się sprawuje?
  2. # 2
  3. # 3
    Foty to mam ale chodzi mi o wrażenia z użytkowania bo na zdjęciach wygląda ze dość mało widoczny punkt celowniczy
    Tu np. foty i po zdjęciach ciężko dojść jak z widocznością bedzie Zdjęcia
    Bo się zastanawiam czy tego szukać czy kupić cobre
    A ten dużo lepiej wygląda na replice moim zdaniem
    •  
      Maza
    • 2015-02-02 *
    # 4
    Panowie, ostatnio udało mi się wyrwać dość rzadko spotykaną optykę.
    Mianowicie kolimator PD-1(ПД-1), podobno jeszcze Sowiecki (wg. mnie to bujda, bo Rosjanie raczej nie szli w zasilanie bateriami AAAALE). Informacji na jego temat w internetach jest bardzo mało, na zapadzie to nawet nie wiedzą, że takie co istnieje.

    Mianowicie toto wygląda tak:
    http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z403/4035165/foto/2.jpg

    Wszystko ładnie piknie, tylko mam jeden problem. Ma to montaż na szynę 11mm, i nie mam pomysłu jak sensownie to zamontować. Podaje przykład bezsensownego montażu:
    http://img.allzip.org/g/100/orig/8950721.jpg

    Czy jest opcja zmiany szyny na montażach belomo? Drugie pytanie, czy niski montaż od belomo podejdzie pod replikę AK? Pytam się o belomo, bo młotkowej optyce Rosyjskiej/ Radzieckiej należy się porządna platforma.
  4. # 5
    Tak, sam swojego czasu zamieniałem szynę i niski do e&l podchodzi idealnie(nie dotyka dekla)...

    Załączniki:

    • image.jpg
    •  
      Maza
    • 2015-02-02
    # 6
    Też na 11tkę szynę zmieniałeś?
  5. # 7
    Hooligan - o, używasz tego samego środka do czyszczenia co ja (pianka w spreju). Bardzo fajny :D
  6. # 8
    Maza-tak
    Kazik- :) (dla nie wtajemniczonych NIE do repliki broń Boże!)
  7. # 9
    @Hooligan, działa? Mam podobną wykładzine dywanową i nie mogę pozbyć się starego keczapu :D
  8. # 10
    Nie trzeba było wymachiwać parówka po pokoju..:)
  9. # 11
    Moje PSO jest tak nieostre że mam dosyć...
    Szukam czegoś pod WSSa (oryginału PSO nie chcę pakować) - co poradzicie jako alternatywę do 600zł max?
    Widziałem ELCANy u Alfiarzy na AKaczach i w sumie fajna opcja tylko, że nie wiem jak to podejdzie do WSSa.
    Na Wintorezach zawsze tylko PSO pochodne widuję. Co teraz? :F

    Chyba, że są miejsca gdzie naprawiają optykę, to bym PSO ratował moje.
  10. # 12
    A "Womzów" nie ładowali na WSSy?
  11. # 13
    Ładowali, ale raz - sztukowe zdjęcia, dwa - koszerny montaż nie do dostania, i same lunety też nienajłatwiejsze (przewinął się zdaje się stary model vomz 4x32 i coś większego).
    Tego konkretnego Vomza 4x32 nawet miałem i tu kiedyś sprzedawałem. "Niemiecki" krzyż, zaskakująco lekka konstrukcja, ale sama luneta dosyć średnia, bardzo wybredna na pozycję oka.
  12. # 14
    Autor cytatu: Blood.SuckerMoje PSO jest tak nieostre że mam dosyć...
    Szukam czegoś pod WSSa (oryginału PSO nie chcę pakować) - co poradzicie jako alternatywę do 600zł max?
    Widziałem ELCANy u Alfiarzy na AKaczach i w sumie fajna opcja tylko, że nie wiem jak to podejdzie do WSSa.
    Na Wintorezach zawsze tylko PSO pochodne widuję. Co teraz? :F

    Chyba, że są miejsca gdzie naprawiają optykę, to bym PSO ratował moje.


    Są miejsca, gdzie można naprawić optykę. Jakie dokładnie schorzenie ma pacjent?
  13. # 15
    Myślę Blood, że jak pogrzebiesz to coś znajdziesz, montaży na nokto info sporo, coś by pewnie dobrał, a Womzów/Piladów na allegro czy innych forach co jakiś czas możesz uświadczyć sporo, sam tą lupkę chciałem kupić "kilkukrotnie" i z rusa i z allegro, cierpliwości i coś trafisz, jak ja swoje 2 PSO za 800pln ;)
  14. # 16
    Na OLXie są chyba 3 sztuki Piladow...
  15. # 17
    MG, podlinkujesz może chociaż jednego?

    Swoją drogą, aktualnie jest na OLXie do wzięcia POSP 6x24 za 850, wczoraj na wMASGu był 6x24 za 700zł (sam kupiłem :D ) - pozostaje polowanie.
  16. # 18
    •  
      Maza
    • 2015-02-20
    # 19
  17. # 20
    XD Bajkonur normalnie :) świetnie to wygląda :)
  18. # 21
    Bardzo dużą średnicę ma ten celownik, albo mi się wydaje. Ile ma mm?
    No i jaki krzyż? Po prostu plamka?
    •  
      Maza
    • 2015-02-20
    # 22
    MG, dzięki :) Na stalkerze dam Ci obczaić "kamkordera" ;D

    Kazik, średnicę... hmm, nie wiem dokładnie, ale ma dużą. Dopiero w tygodniu będę miał szansę go odebrać od ziomka, wtedy będę mógł go pomierzyć. Plamkę/ kropkę ma zwykłą, zero regulacji jasności "JEST ILI NIET".
  19. # 23
    Go Pro zdielano w Rassiji XD
  20. # 24