Zlot MantaClub&OldtimerFiatClub - Borki 7-9 Wrzesień 2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WItam, Chlopaki jako ze u was (malopolska) leje tak ze PG wyciga zaraz motorwoke i jedzie do centrum na zakupy. Zapraszam was Serdecznie do Borek u nas poki co sloneczko i nie zapomiada sie zeby mialobyc gorzej, ja i Eksl meldujemy sie tam jutro okolo 14:00 i chlejemy na umór ogolnie trzesiemy impreza jako Grupa Podwyzszonego Ryzyka.


IX ZLOT OLD & YOUNG TIMER BORKI 2007
Tradycyjnie zapraszamy na kolejny wspólny zlot MantaClub oraz Oldtimer Fiat Club w Borkach.



Data: 7-9 września 2007

Miejsce: Borki k. Tomaszowa Mazowieckiego.
Dokładnie miejscowośc nazywa sie Smardzewice. Borki polożone są nad Zalewem Sulejowskim.









bedzie ktos?
  
 
Ja odpadam, auta rozebrane, MCQ też nie jedzie...
  
 
czyli emerytow nie bedzie
  
 
Wszelkie informacje dotyczące położenia na stronie http://www.borki.pl
Wszystkich chętnych zapraszamy już w piątek. Ten dzień jest jednak przygotowaniem do zlotu, zakwaterowaniem itp. - bez zorganizowanych atrakcji. Właściwe rozpoczęcie zlotu nastąpi w sobotę o godz.9.00.



Przebieg zlotu:


Piątek 7.09


Przyjazd w godzinach popołudniowych do ośrodka Borki.


Wieczorem - ognisko - Impreza integracyjna.


Sobota 8.09 (główny dzień zlotu)


09.00 – Oficjalne otwarcie zlotu


09.15 – rejestracja załóg startujących w rajdzie, nadawanie numerów startowych.


10.00 – 14.00 Konkurencje sportowe na placu


14.00-14.45 Przerwa


15.00 – Wyjazd kolumny aut zlotu na wycieczkę krajoznawczą - w okolice Spały.
Trasa 20 km w jedną stronę. Zwiedzanie bunkrów w Konewce z przewodnikiem. Koszt wynajęcia przewodnika wliczony we wpisowe na zlot. Koszt za wejście na teren bunkrów (2zł/osobę) pokrywają uczestnicy.

17.15 – 17.30 Konkurs Elegancji


18.00 – powrót na teren ośrodka Borki


18.00 – 20.00 czas wolny


20.00 Rozdanie nagród, wręczenie pucharów


20.40 Impreza intergracyjna przy ognisku






Koszty -

25 zł - koszt za jedno auto biorące udział w zlocie.


Każdy zarejestrowany uczestnik zlotu otrzymuje numer startowy, zestaw naklejek okolicznościowych. Na zwycięzców konkursów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów...

Noclegi, zakwaterowanie: -w domkach lub namiotach w ośrodku Borki.
Ilość domków jest ograniczona, każdy zainteresowany rezerwuje domek sam,
pod nr.tel.(044) 724 38 37
Zarezerwowanych przez organizatorów MC jest 14 domków i ta pula jest do dyspozycji






ZAPRASZAMY !!!

  
 
będzie grubo
  
 
upodlenie!



oto jest dzien, oto jest dzien...
  
 
jak na czacie w tym temacie karpackie było śmiesznie było oto jest dzień..i się zarżnął fest kolo hehehhe...weselmy się no i parę kantów w nocy widziałem,a nawet szarego warczyburga..git.
  
 
ogólnie prze kozacko było Stanisław jak zwykle dał ognia, kameralna impreza na której widziałem pierwszy raz na oczy "SkyMante GT-R most wanted tjunik stajledyszyn", ale było troszkę naprawdę zajebistych furek, głównie DF'y, piękny Fiat 128 Coupe, manta B jeszcze na chromach, oczywiście potrójny komplet kadetów C (limo, coupe i caravan) senator B, nowa Stasiowa lans dzifka, jkieś inne manty ogólnie dwie może trzy mi sie podobały ze wszystkich, był jescze jakiś DF pickup fioletowy,ale za specjalnie nie przypadł mi do gustu, ale ekipa Eksil, Stasio, Mrozu, Jumper, Zakra i jeszcze inni to był miazga, kolo z warcyburga tez jak najbardziej w pożądeczku, jak na sobotni wieczór to miałem potężny ubaw.

motyw przewodni to historia o Andreasie, o ludziach bez cycków i wiodący hit ogniskowy "...szary wartburg, sza, la la la..."
  
 
A moze jakies fotki macie ? Skad byl fioletowy pick up ?

  
 
foty in progress,pickup z pabianic był chyba,na fotach będzie rejsestracja.Poza tym w drodze jeszcze mijalymy pickupa z łodzi,też siakiś nowy czarny,się porobiło..tych pikapów
  
 
widze ze dj. Andreas wyrósł na legende ogólnopolską
  
 
mała zajawka




Foty by Jumper.
  
 
kłerwa ale mexyk w tej mancie
  
 
raczej dżamejka
  
 



motur oczywiscie 2.0 - jedynie dekielek od 2.4, no i pikne pukle oraz tamsex on da przeplywka