Google dla wydawców

Niezależnie od tego, czy piszesz, prowadzisz bloga, projektujesz, tworzysz strony internetowe, czy zajmujesz się innego rodzaju twórczością, Google ma rozwiązania, które pozwolą Ci zarabiać na Twoich treściach w internecie.

Znajdź swoich odbiorców, rozwijaj firmę i zarabiaj na treściach, które publikujesz w internecie. Google oferuje rozwiązania, które Ci w tym pomogą i pozwolą poświęcać więcej czasu na to, co lubisz najbardziej.

AdSense

Bez trudu zarabiaj na swojej witrynie

Jeśli jesteś małym wydawcą, w AdSense znajdziesz proste i bezpłatne rozwiązanie, dzięki któremu możesz zarabiać na swojej pasji. Umieść reklamy kierowane obok swoich treści, a będziesz automatycznie otrzymywać pieniądze za każdym razem, kiedy ktoś te reklamy kliknie lub zobaczy.

Więcej informacji

Zarejestruj się

DoubleClick for Publishers

Zwiększ swoje przychody dzięki wielu kanałom i źródłom ofert reklamowych

Google DoubleClick for Publishers (DFP) Small Business to bezpłatne rozwiązanie do zarządzania reklamami, które pomaga rozwijającym się firmom w sprzedaży cyfrowych zasobów reklamowych, wyświetlaniu reklam i ustalaniu ich harmonogramu oraz mierzeniu skuteczności swoich działań. Dzięki niemu szybko zwiększysz wartość wyświetleń reklam w swojej witrynie.

Więcej informacji

Zarejestruj się

AdMob

Zarabiaj na reklamach w aplikacji

W AdMob masz do dyspozycji różne formaty reklam, w tym reklamy wideo, natywne, pełnoekranowe i banery. Dzięki nim możesz na różne sposoby zarabiać na swojej aplikacji, a jednocześnie zadbać o to, by korzystanie z niej było jak najwygodniejsze.

Więcej informacji

Zarejestruj się

Internetowe Rewolucje

Rozwijaj swoje umiejętności internetowe

Rozwijaj swoją firmę dzięki bezpłatnym samouczkom, które pomogą Ci odnieść sukces w internecie – od mediów społecznościowych po wyszukiwarki i inne miejsca w sieci.

Więcej informacji

Zarejestruj się

Historie sukcesu

Nasi klienci

BuildEazy

Les Kenny stworzył witrynę, by pokazać innym, jak budować różne konstrukcje z drewna. Dzięki AdSense zmienił swoje stolarskie hobby w pełnowymiarową pracę.

Glassdoor

Glassdoor, witryna internetowa dla osób szukających pracy, uzyskuje 100% przychodów i wyświetleń reklam displayowych przez usługę DoubleClick for Publishers Small Business.

ikona pliku pdf Zobacz PDF

Etermax

Dzięki platformie AdMod firma Etermax umieszcza w swoich grach reklamy w taki sposób, by granie nadal sprawiało użytkownikom przyjemność.